200 TL. ve üzeri Kargo ÜCRETSİZ!

Biz Kimiz ?
“Bab-Zeytoun” kapısından çıkıp, Asi Vadisi’nin yamaçlarında, çok sevdiği kalkerli topraklarda, zeytin ağaçlarının uyandırdığı kültür ve huzur duygusu ile geleneklerimize sadık kalarak, en modern teknoloji ile çıkardığımız zeytinyağını sizlere sunuyoruz. 

Zeytinin ana vatanı olan topraklarımıza olan tutkumuz ve zeytin ağacına olan bağlılığımız ile 4 kuşaktır “ölmez ağacın izinde” aile yolculuğumuzu sürdürmekteyiz. 


MERİÇ ve ZAMBAKİYE çiftliklerimizde bulunan geniş zeytin plantasyonlarında 100.000 ağaca ulaşacak zeytin varlığımız ile ülkemizin ve bölgemizin önemli bir değeri olan zeytin meyvesini mükemmelliğe olan sadakatimiz ile en iyi şartlarda üretmekteyiz. 


Dünyadaki modern üretim ve mekanik hasat tekniklerini kullanarak rekabet edebilir ve sürdürülebilir bir üretimi hedeflemekteyiz. 

2017 yılında kendi bahçelerimiz içerisinde kurmuş olduğumuz işleme tesisimiz ile zeytinlerimizi 3 saat gibi kısa bir sürede işlemekte ve meyvenin uçucu fenolik bileşenleri, antioksidanlar gibi kıymetlerini kaybetmeden tüketiciye ulaşmasını sağlamaktayız.